Planeringsskuffe Superior

Siljums planeringsskuffe Superior er konstruert med lav rygg og lang bunn, noe slik at sjåføren ser skjæret under planering. Skuffen er tilpasset for krevende arbeid.

Beskrivelse

Fordeler med planeringsskuffe Superior:

  • Skuffen har rett bakkant.
  • Skuffens rygg er lav og har lang bunn.
  • Bunnen og sliteribben på gavlen er Hardox® 450, mens sliteribbene under bunnen og skjærstål er i 500 brinell.
  • Planeringsskuffe Superior er utstyrt med slitemetall på sidegavlens spiss.
  • Skuffens egenskaper gjør den slitesterk.
  • Skuffen leveres enten med tannet eller glatt skjær.
  • Den er produsert i Sverige og CE-merket.
  • Produktet leveres pulverlakkert i RAL 7015.
  • Takket være konstruksjonen er skuffen enkel å bruke, og den gir god sikt.

Spesifikasjoner

Størrelse:1,85 m32,0 m32,15 m32,15 m3
(Norge-utførelse)
Bredde (mm)2700285030502850
Dybde (mm)1500150015001700
Høyde (mm) 800800800800
Bunnplate (mm)10161616
Sliteribb (mm)15151515
Basskjær (mm)25303030
RedskapsfesteStore Volvo BMStore Volvo BMStore Volvo BMStore Volvo BM
Vikt (kg)1020127014601560

Med forbehold om feilskriving og produktendringer.

Shopping Basket
);